Gdzie, jak, na kogo głosować

 Przedstawiamy kandydatów w Wyborach Samorządowych 2014

WYBORY DO RADY MIASTA LEGIONOWO

Okręg wyborczy nr 1

Siedziba Komisji:
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Targowa 73A.

Ulice:
Akacjowa, Aleja Legionów od nr 53 do nr 153 (strona nieparzysta) i od nr 50 do nr 152 (strona parzysta), Aleja Róż od nr 1 do nr 35 (strona nieparzysta), Aleja Róż od nr 2 do nr 26 (strona parzysta), Władysława Bandurskiego od nr 39 do nr 81 (strona nieparzysta) i od nr 42 do nr 80 (strona parzysta), Brzozowa, Bukowa, Cynkowa, Dębowa, Grabowa, Granitowa, Jodłowa, Kamienna, Klonowa, Kolejowa od nr 82 do nr 222 (strona parzysta), Miedziana, Morwowa, Gabriela Narutowicza od nr 1 do nr 13D (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 30A (strona parzysta), Niklowa, Olszowa, Sosnowa, Srebrna, Świerkowa, Targowa od nr 51B do nr 91 (strona nieparzysta) i od nr 50 do nr 92 (strona parzysta), Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Złota, Żelazna.

Kandydaci:
1. MICHALSKI Konrad (KW Prawo i Sprawiedliwość), radny PIS
2. LERMAN Maciej Michał (KW ETYKA I PRAWO)
3. DRUKALSKI Daniel (KWW JACKA RYSZARDA KACY)
4. POLNICKI Jacek, (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
5. ZIELIŃSKI Kazimierz (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO).

Okręg wyborczy nr 2

Siedziba Komisji:
Przedszkole Miejskie Nr 1, ul. Olszankowa E.

Ulice:
Aleja Róż od nr 28 do nr 50 (parzyste), Grzybowa, Jaśminowa, Jana Kochanowskiego, Leszczynowa, Olszankowa od nr 33 do nr 53 (strona nieparzysta) i od nr 36 do nr 60 (strona parzysta), Olszankowa C - E, Orzechowa, Sadowa, Suwalna, Tadeusza Wardenckiego od nr 46 do nr 82 (strona parzysta), Zbigniewa Herberta.

Kandydaci:
1. PAKUŁA Teresa Helena (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. MORYL Bogumiła (KWW Republikanie Legionowo)
3. LEWANDOWSKI Paweł (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy), radny NMNS.

Okręg wyborczy nr 3

Siedziba Komisji:
Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Jana Pawła I 2.

Ulice:
Aleja Legionów od nr 1 do nr 51 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 48 (strona parzysta), Adama Asnyka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, bpa. Władysława Bandurskiego od nr 1 do nr 37 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 40 (strona parzysta), gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Stefana Gawryszewskiego, Jana Pawła I, Kolejowa od nr 2 do nr 80 (strona parzysta), Jana Kossaka, Krucza, Bolesława Leśmiana, Józefa Mireckiego, Gabriela Narutowicza od nr 15 do 91 (strona nieparzysta) i od nr 30B do nr 100 (strona parzysta), Stefana Okrzei, Olszankowa od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 34B (strona parzysta), Ignacego Paderewskiego, Projektowana, gen. Władysława Sikorskiego od nr 1do nr 19 (strona nieparzysta), Leopolda Staffa, Szczygla, Targowa od nr 1 do nr 51A (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 48 (strona parzysta), Tadeusza Wardenckiego od nr 1 do 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 44A (strona parzysta), Wronia, kard. Stefana Wyszyńskiego.

Kandydaci:
1. NERLO Tomasz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. SMOGORZEWSKI Marcin (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radny PO.

Okręg wyborczy nr 4

Siedziba Komisji:
Zespół Szkół, ul. Zegrzyńska 3.

Ulice:
Piaskowa.

Kandydaci:
1. WIĘCEK Aleksandra (KWW Republikanie Legionowo)
2. FRĄCKIEWICZ Rafał (KW ETYKA I PRAWO)
3. PARCHETA Łukasz (Komitet Wyborczy Społeczna Inicjatywa Lokalna)
4. GORTAT Marcin (KWW Młodzi dla Legionowa)
5. GŁAŻEWSKI Paweł (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy) radny NMNS.

Okręg wyborczy nr 5

Siedziba Komisji:
Zespół Szkół, ul. Zegrzyńska 3.

Ulice:
Kolejowa od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta), Mieczysława Smereka, Polskiej Organizacji Wojskowej, Zegrzyńska 121, Zegrzyńska od nr 27 do nr 69 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 60 (strona parzysta).

Kandydaci:
1. KONSTANTYNOWICZ Łukasz Kamil (KWW Młodzi dla Legionowa)
2. DZIEDZIC Józef, KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy), radny NMNS.

Okręg wyborczy nr 6

Siedziba Komisji:
Przedszkole Miejskie Nr 11, ul. Zegrzyńska 9.

Ulice:
Balonowa, gen. Bolesława Roi, Nowa, Plantowa, Polna, Słoneczna, Spacerowa, Wąska, Stanisława Wigury, Aleksandra Wilcza, Wrzosowa, Zaciszna, Zegrzyńska od nr 73 do nr 79 (strona nieparzysta), Zegrzyńska od nr 85 do nr 89 (strona nieparzysta), Franciszka Żwirki.

Kandydaci:
1. BŁASZKOWSKI Dariusz (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
2. BRAŃSKI Ryszard Wojciech (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radny PO
3. KOŁACZYK Wojciech Grzegorz (KW Partia Zieloni).

Okręg wyborczy nr 7

Siedziba Komisji:
Przedszkole Miejskie Nr 3, ul. Zegrzyńska 71.

Ulice:
Długa, Dolna, Górna, Grudzie, ppłk. Franciszka Hynka, Jasna, Krakusa, Kręta, Krótka, 11-go Listopada, Władysława Łokietka, Obrońców Lwowa, Orląt Lwowskich, Partyzantów, Podgórska, Strużańska, Tatrzańska, Wita Stwosza, Wspólna, Zegrzyńska od nr 5 do nr 25 (strona nieparzysta) i Zegrzyńska od nr 81 do nr 83 (strona nieparzysta).

Kandydaci:
1. KACA Jacek Ryszard (KWW JACKA RYSZARDA KACY)
2. URBANIAK Władysław Edmund (Komitet Wyborczy Społeczna Inicjatywa Lokalna)
3. TARKA Stanisław Władysław (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
4. ZAWADA Jacek Piotr (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radny PS
5. BACZYŃSKA Julita (KWW Julity Baczyńskiej).

Okręg wyborczy nr 8

Siedziba Komisji:
Zespół Szkół Nr 1, ul. Zakopiańska 4.

Ulice:
Bałtycka, Daliowa, Gajowa, Gdyńska, Handlowa, Helska, Kwiatowa, Miła, Myśliwska, Polankowa, Przemysłowa, Sielankowa, Spokojna, Warszawska od nr 1 do nr 163 (strona nieparzysta), Wiejska, Zakopiańska.

Kandydaci:
1. SIERAKOWSKI Tadeusz Wojciech (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KLEJMENT Janusz Jan (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO) radny PS
3. PIEŃKOWSKI Artur Adam (KWW Artura Pieńkowskiego).

Okręg wyborczy nr 9

Siedziba Komisji:
Dawna siedziba Urzędu Miasta Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 3.

Ulice:
Stefana Batorego od nr 1 do nr 39A (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 36 (strona parzysta), Jagiellońska od nr 1 do nr 9C (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 22G (strona parzysta), Kazimierza Wielkiego od nr 1 do nr 13A (strona nieparzysta), Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 21A (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 16C (strona parzysta), Aleja 3 Maja od nr 1 do nr 9 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 18 (strona parzysta), ks. płk Jana Mrugacza od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), marsz. Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 29 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 10C (strona parzysta), Władysława Reymonta, Rynek, Henryka Siemiradzkiego, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego od nr 1 do nr 39 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), Fryderyka Chopina, Warszawska od nr 2 do nr 54 (strona parzysta), Stanisława Wyspiańskiego od nr 2 do nr 6 (strona parzysta), Stefana Żeromskiego.

Kandydaci:
1. SZLAGA Lech Jerzy (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. JÓŹWIAK Jacek Wojciech (KW Platforma Obywatelska RP)
3. LUZAK Małgorzata (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy) radna NMNS.

Okręg wyborczy nr 10

Siedziba Komisji:
Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41.

Ulice:
Aleja 3 Maja nr 33, Aleja 3 Maja od nr 30A do nr 34 (strona parzysta), ks. płk Jana Mrugacza od nr 1 do nr 9 (strona nieparzysta), Cypriana Kamila Norwida od nr 1 do nr 7 (strona nieparzysta), Cypriana Kamila Norwida od nr 2 do nr 2C (strona parzysta), Ogrodowa od nr 2 do nr 12A (strona parzysta), marsz. Józefa Piłsudskiego od nr 31 do nr 45 (strona nieparzysta) i od nr 28 do nr 30 (strona parzysta), Juliusza Słowackiego od nr 41 do nr 65 (strona nieparzysta) i od nr 22 do nr 56 (strona parzysta), gen. Józefa Sowińskiego od nr 1 do nr 15A (strona nieparzysta), gen. Józefa Sowińskiego od nr 2 do nr 6 (strona parzysta), Warszawska od nr 56 do nr 62 (strona parzysta), Stanisława Wyspiańskiego od nr 1 do nr 7 (strona nieparzysta), Królowej Jadwigi nr 2.

Kandydaci:
1. MARGIS Michał Leszek (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
2. PIĘTKA Andrzej Kazimierz (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radny PO.

Okręg wyborczy nr 11

Siedziba Komisji:
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Jagiellońska 67.

Ulice:
Barska, Stefana Batorego od nr 73 do nr 99 (strona nieparzysta) i od nr 84 do nr 104 (strona parzysta), Gdańska od nr 1 do nr 27 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 8 (strona parzysta), Gnieźnieńska , Górnośląska od nr 1 do nr 7 (strona nieparzysta) od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), Jagiellońska od nr 67 do nr 81 (strona nieparzysta) i od nr 64 do nr 98 (strona parzysta), Tadeusza Kościuszki od nr 63 do nr 127 (strona nieparzysta) i od nr 72 do nr 134 (strona parzysta), Krakowska, Kujawska, Lubelska od nr 1 do nr 11A (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 18 (strona parzysta), Mazowiecka od nr 1 do nr 25 (strona nieparzysta), Mazowiecka od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Parkowa od nr 2 do nr 16 (strona parzysta), Piastowska, Poznańska od nr 2 do nr 12 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 15 (strona nieparzysta), Warmińska.

Kandydaci:
1. KORYŚ Zdzisław (KW Prawo i Sprawiedliwość), radny PiS
2. PLIŻGA Kacper Roman (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
3. SZULC Tadeusz Kazimierz (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radny PS.

Okręg wyborczy nr 12

Siedziba Komisji:
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Jagiellońska 67.

Ulice:
Stefana Batorego od nr 41 do nr 71 (strona nieparzysta) i od nr 38 do nr 82 (strona parzysta), Bolesława Chrobrego od nr 1 do nr 47 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 50 (strona parzysta), Aleksandra Głowackiego, Artura Grottgera, Jagiellońska od nr 39 do nr 65 (strona nieparzysta) i od nr 24 do nr 62 (strona parzysta), Kazimierza Wielkiego od nr 2 do nr 18 (strona parzysta), Jana Kilińskiego, Jasnogórska, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, ks. Augustyna Kordeckiego, Kościelna, Tadeusza Kościuszki od nr 21B do nr 61 (strona nieparzysta) i od nr 16D do nr 70 (strona parzysta), Zygmunta Krasińskiego od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 76 (strona parzysta), Jana Matejki, Adama Mickiewicza od nr 1 do nr 15 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), Ostrobramska, Parkowa od nr 1 do nr 27A (strona nieparzysta), ks. Józefa Schabowskiego, ks. Piotra Skargi od nr 1 do nr 9 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), ks. Jana Ignacego Skorupki, gen. Józefa Sowińskiego od nr 29 do nr 51 (strona nieparzysta) i od nr 34 do nr 50 (strona parzysta), Wandy Tomczyńskiej.

Kandydaci:
1. KALINOWSKI Andrzej Stanisław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. PODGÓRSKA Sylwia (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
3. ZAKRZEWSKA Monika (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO).

Okręg wyborczy nr 13

Siedziba Komisji:
Arena Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 50B.

Ulice:
gen. Józefa Chłopickiego, Bolesława Chrobrego od nr 47A do nr 77 (strona nieparzysta) i od nr 52 do nr 78 (strona parzysta), Stefana Czarnieckiego od nr 7A do nr 99 (strona nieparzysta) i od nr 14 do nr 98 (strona parzysta), gen. Józefa Dwernickiego, Emilii Plater, Hetmańska od nr 23 do nr 99 (strona nieparzysta) i od nr 18 do nr 98 (strona parzysta), Jana Kozietulskiego od nr 13A do nr 39 (strona nieparzysta) i od nr 12 do nr 46 (strona parzysta), Mariana Langiewicza, Leopolda Lisa Kuli od nr 1 do nr 23A (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 20 (strona parzysta), Lwowska od nr 1 do nr 49 (strona nieparzysta), Marszałkowska, Stanisława Moniuszki, Parkowa od nr 29 do nr 99 (strona nieparzysta) i od nr 18 do nr 98 (strona parzysta), ks. Piotra Skargi od nr 11 do nr 19 (strona nieparzysta) i od nr 14 do nr 20 (strona parzysta), Prymasowska od nr 1 do nr 35 (strona nieparzysta) i od nr 8B do nr 60 (strona parzysta), Rycerska od nr 2 do nr 16 (strona parzysta), Senatorska od nr 9 do nr 25, Jana III Sobieskiego od nr 107 do nr 121 (strona nieparzysta), Weteranów.

Kandydaci:
1. SKÓRA Jolanta Agata (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. WNUK Magdalena (KWW Republikanie Legionowo)
3. KRUPIC Łukasz (KW ETYKA I PRAWO)
4. PACHULSKI Mirosław Maciej (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radny PO.

Okręg wyborczy nr 14

Siedziba Komisji:
Administracja Osiedla Sobieskiego, ul. Jana III Sobieskiego 47A.

Ulice:
Stefana Czarnieckiego od nr 1 do nr 7 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), Hetmańska od nr 1 do nr 21 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 16 (strona parzysta), Husarska od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), Mieszka I od nr 2 do nr 36 (strona parzysta), Prymasowska od nr 2 do 8A (strona parzysta), Rycerska od nr 1 do nr 15 (strona nieparzysta), Senatorska od nr 1 do nr 7B (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 8A (strona parzysta), Jana III Sobieskiego od nr 43 do nr 105A (strona nieparzysta) i od nr 12 do nr 20 (strona parzysta).

Kandydaci:
1. MATECKI Beniamin Dawid (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. BORKOWSKA Agnieszka (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radna PS.

Okręg wyborczy nr 15

Siedziba Komisji:
Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi Nr 7, ul. Husarska 18A.

Ulice:
Husarska od nr 1 do nr 29 (strona nieparzysta), Husarska od nr 14 do nr 30 (strona parzysta), Listopadowa, Stanisława Małachowskiego, Mieszka I od nr 1 do nr 35 (strona nieparzysta), Orla, Tadeusza Rejtana, Jana III Sobieskiego od nr 33 do nr 41 (strona nieparzysta), Romualda Traugutta.

Kandydaci:
1. ULKIE Danuta Krystyna (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
2. BUDZYŃSKA Teresa (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO).

Okręg wyborczy nr 16

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Królowej Jadwigi 7.

Ulice:
Królowej Jadwigi od nr 1 do nr 7 (strona nieparzysta), Jana III Sobieskiego od nr 6 do nr 10 (strona parzysta), Marysieńki.

Kandydaci:
1. PAWŁOWSKA Karolina Elżbieta (KWW KOTWA)
2. MAKOWIECKA Elżbieta Kamila (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO)
3. SMUNIEWSKI Leszek (KWW Leszka Smuniewskiego), radny PS.

Okręg wyborczy nr 17

Siedziba Komisji:
Miejski Ośrodek Kultury, ul. Cypriana Kamila Norwida 10.

Ulice:
Leśna od nr 1 do nr 9 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 6 (strona parzysta), Cypriana Kamila Norwida od nr 9 do nr 49 (strona nieparzysta) i od nr 4 do nr 16 (strona parzysta), Ogrodowa od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta), marsz. Józefa Piłsudskiego od nr 47 do nr 75 (strona nieparzysta), Jana III Sobieskiego od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 4 (strona parzysta), Warszawska od nr 64 do nr 80 (strona parzysta), Piotra Wysockiego.

Kandydaci:
1. STANKIEWICZ Henryk Jan (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. SUŁKOWSKA Anna Jadwiga (KW ETYKA I PRAWO)
3. PODGÓRSKI Mariusz (KWW Młodzi dla Legionowa)
4. PIAŚCIK Damian Patryk (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
5. AKSAMIT Adam (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO)
6. PIETUCH Marcin (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 18

Siedziba Komisji:
Warsztat Terapii Zajęciowej, ul. Zwycięstwa 4.

Ulice:
Graniczna, Leśna od nr 8 do nr 44 (strona parzysta) i od nr 11 do nr 25 (strona nieparzysta), Pałacowa, Jerzego Siwińskiego od nr 1 do nr 9 (strona nieparzysta), Warszawska od nr 82 do nr 90 (strona parzysta), Wilanowska, Zwycięstwa.

Kandydaci:
1. KANIEWSKI Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. JÓŹWIAK Jacek (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
3. ZAKLIKA Agata Iwona (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radna PO.

Okręg wyborczy nr 19

Siedziba Komisji:
Zespół Szkół Nr 3, ul. Władysława Broniewskiego 7.

Ulice:
Władysława Broniewskiego od nr 5 do nr 8, Władysława Broniewskiego od nr 29 do nr 56, Jagiellońska od nr 23 do nr 37 (strona nieparzysta), Kazimierza Wielkiego od nr 15 do nr 69 (strona nieparzysta) i od nr 20 do nr 70 (strona parzysta), Zygmunta Krasińskiego od nr 19 do nr 35 (strona nieparzysta), Zygmunta Krasińskiego od nr 37 do nr 71 (strona nieparzysta), Zygmunta Krasińskiego od nr 77 do nr 79 (strona nieparzysta), Adama Mickiewicza od nr 17 do nr 37 (strona nieparzysta) i od nr 22 do nr 76 (strona parzysta), gen. Józefa Sowińskiego od nr 16 do nr 32 (strona parzysta) i gen. Józefa Sowińskiego od nr 23 do nr 27A (strona nieparzysta), Królowej Jadwigi od nr 9 do nr 25 (strona nieparzysta).

Kandydaci:
1. PŁACISZEWSKI Kazimierz Benedykt (KW Prawo i Sprawiedliwość), radny PiS
2. PAWŁOWSKI Artur Piotr (KWW KOTWA)
3. WOŹNIAK Beata (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO)
4. PETRYKA Dariusz (KWW TKM).

Okręg wyborczy nr 20

Siedziba Komisji:
Przedszkole Miejskie Nr 6, ul. Władysława Broniewskiego 3.

Ulice:
Władysława Broniewskiego od nr 1 do nr 4, Jagiellońska od nr 9D do nr 21 (strona nieparzysta), Aleja 3 Maja od nr 18A do nr 30 (strona parzysta), gen. Józefa Sowińskiego od nr 12 do nr 14 (strona parzysta).

Kandydaci:
1. MORYL Joanna (KWW Republikanie Legionowo)
2. RYNEK Sławomir Andrzej (KWW KOTWA)
3. KIEŁBASIŃSKI Bogdan Kazimierz (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy), radny NMNS
4. ŻUCHOWSKI Artur Adam (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radny PS.

Okręg wyborczy nr 21

Siedziba Komisji:
Żłobek Miejski, ul. ppłk. Edwarda Dietricha 1.

Ulice:
ppłk. Edwarda Dietricha, Aleja 3 Maja od nr 11 do nr 31 (strona nieparzysta), marsz. Józefa Piłsudskiego od nr 12 do nr 26 (strona parzysta), gen. Józefa Sowińskiego od nr 8 do nr 10 (strona parzysta).

Kandydaci:
1. PERYCZ Bogusław Feliks (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. SZYMAŃSKI Mirosław Robert (KW ETYKA I PRAWO)
3. ŁANIEWSKA Anna (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radna PO.

Okręg wyborczy nr 22

Siedziba Komisji:
Liceum Ogólnokształcące, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 26.

Ulice:
Hubala, Zygmunta Krasińskiego nr 75, Królowej Jadwigi od nr 4 do nr 14 (strona parzysta), gen. Józefa Sowińskiego od nr 17 do nr 21 (strona nieparzysta).

Kandydaci:
1. ROSTKOWSKI Daniel (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
2. CICHOCKI Przemysław (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO)
3. BANAK Marek (KWW Nasze Legionowo).

Okręg wyborczy nr 23

Siedziba Komisji:
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, ul. Jagiellońska 69.

Ulice:
Cieszyńska, F.K. Lubeckiego, Gdańska od nr 29 do nr 99 (strona nieparzysta), gen. Józefa Bema, Górnośląska od nr 14 do nr 50 (strona parzysta), Górnośląska od nr 9 do nr 39 (strona nieparzysta), Grunwaldzka, Jana Kozietulskiego od nr 1 do nr 13 (strona nieparzysta), Jana Kozietulskiego od nr 2 do nr 10 (strona parzysta), Joachima Lelewela, Kaszubska, Leopolda Lisa Kuli od nr 22 do nr 30 (strona parzysta), Leopolda Lisa Kuli od nr 23B do nr 37 (strona nieparzysta), Lubelska od nr 11B do nr 39 (strona nieparzysta), Lubelska od nr 20 do nr 48 (strona parzysta), Lwowska od nr 2 do nr 50 (strona parzysta), Łowicka, Mazowiecka od nr 27 do nr 99 (strona nieparzysta), Mazowiecka od nr 34 do nr 98 (strona parzysta), Pomorska, Poznańska od nr 14 do nr 60 (strona parzysta), Poznańska od nr 17 do nr 99 (strona nieparzysta), Tadeusza Kościuszki od nr 129 do nr 199 (strona nieparzysta), Tadeusza Kościuszki od nr 136 do nr 180 (strona parzysta), Toruńska, Wileńska, Wiślana, Wrzesińska, Zygmuntowska.

Kandydaci:
1. ZIELIŃSKI Grzegorz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. BOROWIK Andrzej (KWW Nasze Miasto Nasze Sprawy)
3. BOGUCKA-FRAŃCZAK Marta Maria (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO), radna PO.


WYBORY NA PREZYDENTA MIASTA LEGIONOWO

Kandydaci:
1. MICHALSKI Konrad (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. SMOGORZEWSKI Roman (KWW PREZYDENTA ROMANA SMOGORZEWSKIEGO).

WYBORY DO RADY MIASTA I GMINY W SEROCKU

Obwód wyborczy nr 1 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 1 – 3

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa, ul. Pułtuska 68.

Okręg wyborczy nr 1

Kandydaci:
1. SOBCZAK Maria Małgorzata (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG) 2. BORKOWSKI Artur Krzysztof (KWW Sylwestra Sokolnickiego), radny 3. MATUSZEWSKA Justyna Ewa (KWW Serock Łączy), radna.

Okręg wyborczy nr 2

Kandydaci:
1. BOŃKOWSKI Krzysztof Edward (KWW Sylwestra Sokolnickiego)
2. GOLATOWSKA Beata (KWW Serock Łączy)
3. CIENIEWICZ Marek Leszek (KWW PLUS 50).

Okręg wyborczy nr 3

Kandydaci:
1. SMYK Norbert (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. ROSIŃSKI Mariusz (KWW Sylwestra Sokolnickiego)
3. SKURZEWSKA Ewa (KWW Serock Łączy)
4. KROKWIŃSKI Włodzimierz (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SEROCKA).

Obwód wyborczy nr 2 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 4 – 5

Siedziba Komisji:
Samorządowe Przedszkole, ul. Wolskiego 15.

Okręg wyborczy nr 4

Kandydaci:
1. MIKOSZA Krzysztof (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. KSIĄŻYK Gabriela Ewa (KWW Sylwestra Sokolnickiego)
3. JANCZAK Paweł (KWW Serock Łączy)
4. KOZAŃ Lesław Edmund (KWW Lesława Kozania).

Okręg wyborczy nr 5

Kandydaci:
1. SZAJDA Marek (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG) , radny
2. PSZCZOŁA Tomasz (KWW Serock Łączy)
3. OKTABA Agnieszka Martyna (KWW AGNIESZKI OKTABA), radna.

Obwód wyborczy nr 3 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 6 – 7

Siedziba Komisji:
Świetlica Terapeutyczna, Wierzbica 28 B.

Okręg wyborczy nr 6

Kandydaci:
1. KALINOWSKA Bożena Danuta (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. MOCZYDŁOWSKA Ewa (KWW Wspólnota Lokalna)
3. ROMANIK Elżbieta (KWW Serock Łączy)
4. GRYC Bartosz (KWW RAZEM DLA ROZWOJU)
5. GRYC Iwona (KWW Iwony Gryc), radna.

Okręg wyborczy nr 7

Kandydaci:
1. ROBAKIEWICZ Beata Katarzyna (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. KRZYCZKOWSKI Marian (KWW Wspólnota Lokalna)
3. ŻMIJEWSKI Wiesław Piotr (KWW Sylwestra Sokolnickiego), radny
4. WIERZBICKA Teresa (KWW Tadeusza Salwin)
5. STRADOMSKI Dariusz Jarosław (Komitet Wyborczy Stow. Sympatyków Nowej Wsi)
6. ZAKOLSKI Krzysztof (KWW KRZYSZTOFA ZAKOLSKIEGO).

Obwód wyborczy nr 4 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 10 - 12

Siedziba Komisji:
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Wola Kiełpińska.

Okręg wyborczy nr 10

Kandydaci:
1. BURZA Piotr (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. LUTOMIRSKI Józef Wojciech (KWW Sylwestra Sokolnickiego), radny.

Okręg wyborczy nr 11

Kandydaci:
1. SIKORA Krystyna Maria (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KORZENIEWSKI Maciej Jan (KWW Wspólnota Lokalna)
3. LUSTYK Elżbieta (KWW K. Pielacha)
4. SOSNOWSKI Kazimierz (KWW Sylwestra Sokolnickiego)
5. KONDRAT Mirosław (KWW Lepsza Jachranka).

Okręg wyborczy nr 12

Kandydaci:
1. BOROWSKA Monika Agata (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. SUSKA Katarzyna Halina (KWW Wspólnota Lokalna)
3. BILIŃSKI Marek Jan (KWW Sylwestra Sokolnickiego)
4. NOWAKOWSKI Jarosław (KWW AGNIESZKI OKTABA).

Obwód wyborczy nr 5 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 8 – 9

Siedziba Komisji:
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Wola Kiełpińska.

Okręg wyborczy nr 8

Kandydaci:
1. KRZYCZKOWSKI Stanisław Szczepan (KWW Wspólnota Lokalna), radny
2. MAŁKIEWICZ Jolanta Urszula (KWW Sylwestra Sokolnickiego)
3. NIECKARZ Magdalena (KWW NOWOCZESNY SEROCK).

Okręg wyborczy nr 9

Kandydaci:
1. MACIAKIEWICZ Krzysztof (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. WINNICKI Wiesław Bogdan (KWW Wspólnota Lokalna)
3. KACZMARSKA Jolanta (KWW Sylwestra Sokolnickiego), radna
4. JOŃCZYK Iwona Krystyna (KWW Nasze Sprawy).

Obwód wyborczy nr 6 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 13 – 14

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa, Jadwisin, ul. Szkolna 46.

Okręg wyborczy nr 13

Kandydaci:
1. NALEWAJEK Waldemar Stanisław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. SOCHOCKI Piotr Daniel (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
3. MERCHEL Renata (KWW Wspólnota Lokalna)
4. SKOŚKIEWICZ Włodzimierz Tadeusz (KWW Sylwestra Sokolnickiego), radny
5. PAKUŁA Sławomir (KWW Serock Łączy).

Okręg wyborczy nr 14

Kandydaci:
1. TYKA Rafał Grzegorz (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG), radny
2. PIELACH Jarosław Krzysztof (KWW K. Pielacha)
3. SALWIN Tadeusz Józef (KWW Tadeusza Salwin)
4. PSZCZOŁA Marcin (KWW Serock Łączy).

Obwód wyborczy nr 7 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 15

Siedziba Komisji:
Dom Parafialny, Zegrze, ul. Groszkowskiego 1.

Okręg wyborczy nr 15

Kandydaci:
1. BANASZEK Monika (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG)
2. OSIWAŁA Sławomir Ireneusz (KWW Wspólnota Lokalna)
3. DUBIEL Betina Małgorzata (KWW Sylwestra Sokolnickiego), radna.

WYBORY NA BURMISTRZA MIASTA I GMINY SEROCK

Kandydaci:
1. MATUSZEWSKA Justyna Ewa (KWW Serock Łączy), radna
2. SOKOLNICKI Sylwester Edwin (KWW Sylwestra Sokolnickiego), burmistrz
3. WOŹNICKA Grażyna Irena (KWW GRAŻYNY WOŹNICKIEJ POROZUMIENIE I DIALOG), radna.

WYBORY DO RADY GMINY WIELISZEW

Obwód wyborczy nr 1 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 1 – 2

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Janówek Pierwszy, ul. Dworcowa 5.  

Okręg wyborczy nr 1

Kandydaci:
1. FABISIAK Marcin (KWW Pawła Kownackiego), radny
2. BLANDO Zofia (KW ETYKA I PRAWO)
3. PŁOCHOCKI Artur (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 2

Kandydaci:
1. BIEŃKOWSKI Grzegorz (KWW Pawła Kownackiego), radny
2. STACHNIK Jadwiga (KW ETYKA I PRAWO)
3. STACHNIK Agnieszka (KWW Wspólnota Lokalna)
4. GROSSER-ZABOROWSKA Urszula Bogumiła (KWW Mewa Solidarni).

Obwód wyborczy nr 2 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 3

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Bronisława Sokoła, Olszewnica Stara, ul. Warszawska 40.  

Okręg wyborczy nr 3

Kandydaci:
1. CIEŚLIŃSKI Michał (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. WRZESIŃSKA Danuta Elżbieta (KWW Pawła Kownackiego)
3. KARWAT Renata (KW ETYKA I PRAWO)
4. PRZEGALIŃSKI Mariusz (KWW Wspólnota Lokalna).

Obwód wyborczy nr 3 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 4 - 6

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, Skrzeszew, ul. Szkolna 10.

Okręg wyborczy nr 4

Kandydaci:
1. KWIATKOWSKI Sławomir (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. ZBROCH Grzegorz (KWW Pawła Kownackiego), radny
3. WRÓBEL Janusz Andrzej (KW ETYKA I PRAWO)
4. BOŻYM Jarosław (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 5

Kandydaci:
1. SARNA Dorota (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. DONAT Magdalena Jolanta (KWW Pawła Kownackiego), radna
3. MISZTAL Dariusz (KW ETYKA I PRAWO)
4. WOJCIECHOWSKI Sławomir (KWW Wspólnota Lokalna), radny.

Okręg wyborczy nr 6

Kandydaci:
1. STOBERSKA Małgorzata Danuta (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. GAJDA Robert Marek (KWW Pawła Kownackiego)
3. ANTOSIEWICZ Elżbieta (KW ETYKA I PRAWO)
4. CZAJKA Marek (KWW Wspólnota Lokalna).

Obwód wyborczy nr 4 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 7 – 8

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Wieliszew, ul. Modlińska 60.

Okręg wyborczy nr 7

Kandydaci:
1. CENDROWSKI Kazimierz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KUCIŃSKI Jacek Marek (KWW Pawła Kownackiego), radny
3. BITOWSKI Ryszard (KW ETYKA I PRAWO)
4. ANDRZEJEWSKI Waldemar (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 8

Kandydaci:
1. KWIATKOWSKI Przemysław (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. MIĘTEK Łukasz Piotr (KWW Pawła Kownackiego), radny
3. ŻOŁEK Stanisław (KW ETYKA I PRAWO)
4. OKTABA Teodora (KWW Wspólnota Lokalna)
5. TARSZYS Wojciech Jakub (KWW Spokojny Bezpieczny Wieliszew).

Obwód wyborczy nr 5 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 9 – 11

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki, Wieliszew, ul. Modlińska 60.

Okręg wyborczy nr 9

Kandydaci:
1. SNOPEK Andrzej (KWW Pawła Kownackiego), radny
2. ZOZULA Arkadiusz Paweł (KW ETYKA I PRAWO)
3. CHRZANOWSKI Marek (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 10

Kandydaci:
1. KWIATKOWSKA Grażyna (KWW Pawła Kownackiego), radna
2. SZYPULSKA Anna (KW ETYKA I PRAWO)
3. SUCHENEK Łukasz (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 11

Kandydaci:
1. DROZDOWSKI Jacek (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. DONARSKI Rafał (KWW Pawła Kownackiego)
3. STACHNIK Marek Władysław (KW ETYKA I PRAWO)
4. GREŚKIEWICZ Andrzej Zenon (KWW Wspólnota Lokalna)
5. KIJEWSKI Marek Andrzej (KWW Marka Kijewskiego).

Obwód wyborczy nr 6 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 12 – 13

Siedziba Komisji:
Zespól Szkół w Łajskach, Łajski, ul. Kościelna 63.

Okręg wyborczy nr 12

Kandydaci:
1. SOŁTYS Jan Zbigniew (KWW Pawła Kownackiego), radny
2. SOŁTYS Wiktor (KW ETYKA I PRAWO)
3. ANDRZEJCZYK Katarzyna (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 13

Kandydaci:
1. MIĘTEK Artur (KWW Pawła Kownackiego), radny
2. KNAUBER Kamil Stanisław (KW ETYKA I PRAWO)
3. KWIATKOWSKA Emilia (KWW Wspólnota Lokalna).

Obwód wyborczy nr 7 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 14 – 15

Siedziba Komisji:
Dom Ogrodnika, Michałów-Reginów, ul. Nowodworska 31.

Okręg wyborczy nr 14

Kandydaci:
1. PRZYBYSZ Sylwester Stefan (KWW Pawła Kownackiego), radny
2. PRZYBYŁ Janina (KW ETYKA I PRAWO)
3. PONIATOWSKI Tadeusz Sławomir (KWW Wspólnota Lokalna)
4. GLANDZBERG Maciej (KWW Wspólna Sprawa Pozytywnie).

Okręg wyborczy nr 15

Kandydaci:
1. DŁUGOŁĘCKA Bożena (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KOROLCZUK Danuta (KWW Pawła Kownackiego)
3. ZEZOŃ Edwin Eugeniusz (KW ETYKA I PRAWO), radny
4. BOJANOWSKI Wojciech (KWW Wspólnota Lokalna)
5. SZELPUK Jerzy (KWW: Nasz Michałów - Wspólna Przyszłość).

WYBORY NA WÓJTA GMINY WIELISZEW

Kandydaci:
1. KOWNACKI Paweł Andrzej (KWW Pawła Kownackiego), wójt
2. KOWNACKI Waldemar (KWW Wspólnota Lokalna)
3. KWIATKOWSKA Agata Dorota (KW Prawo i Sprawiedliwość)
4. ZEZOŃ Edwin Eugeniusz (KW ETYKA I PRAWO), radny.

WYBORY DO RADY GMINY NIEPORĘT

Obwód i okręg wyborczy nr 1

Siedziba Komisji:
Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym, ul. Jana Kazimierza 291.

Kandydaci:
1. OLECHOWSKI Andrzej (KWW Lepsza Gmina - Nieporęt XXI), radny
2. STPICZYŃSKI Marek Tadeusz (KWW NIEPORĘT INFO)
3. MAZURKIEWICZ Robert Radosław (KW Prawica).

Obwód i okręg wyborczy nr 2

Siedziba Komisji:
Gminne Przedszkole w Nieporęcie, ul. Jana Kazimierza 104.

Kandydaci:
1. GRZEŚKIEWICZ Anna (KWW Macieja Mazura), radna
2. SOŁTYS Zenobia Józefa (KWW Lepsza Gmina - Nieporęt XXI), radna
3. BIAŁKOWSKI Janusz Kazimierz (KWW NIEPORĘT INFO)
4. KAWKA Marzena Ewa (KW Prawica)
5. CIUPA Grażyna (KWW Nasz Nieporęt).

Obwód i okręg wyborczy nr 3

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie, ul. Dworcowa 9.

Kandydaci:
1. WRZESIEŃ Tomasz Jan (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KAWKA Jarosław Mariusz (KWW Macieja Mazura), radny
3. JACYNA Izabela (KWW Lepsza Gmina - Nieporęt XXI)
4. BŁAŻEWSKA Agnieszka (KWW NIEPORĘT INFO)
5. KOWALCZYK Irena (KW Prawica)
6. POGORZELSKI Krzysztof (KWW Nasz Nieporęt).

Obwód i okręg wyborczy nr 4

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie, ul. Dworcowa 9.

Kandydaci:
1. KWIECIŃSKA Barbara (KWW Macieja Mazura)
2. SOBIERAŃSKI Paweł (KWW Lepsza Gmina - Nieporęt XXI)
3. PŁATKOWSKA Maria Hanna (KWW Wspólnota Lokalna)
4. BORYSEWICZ Rafał Dariusz (KWW Nasz Nieporęt)
5. CHMIEL Piotr Łukasz (KWW MŁODZI DLA GMINY NIEPORĘT PIOTRA CHMIELA).

Obwód wyborczy nr 5 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 5 - 6

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Białobrzegach, ul. Wojska Polskiego 21.

Okręg wyborczy nr 5

Kandydaci:
1. CHĘCIŃSKA Bogumiła Zofia (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. MADEJ Roman Stanisław (KWW Macieja Mazura), radny
3. WITASZEK Paweł (KWW Wspólnota Lokalna)
4. WIŚNIEWSKA Krystyna Bożena (KWW Nasz Nieporęt).

Okręg wyborczy nr 6

Kandydaci:
1. WIŚNIEWSKI Adam (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. WOJCIECHOWSKI Andrzej (KWW Macieja Mazura), radny
3. STEFANIAK-PUZIO Monika (KWW Wspólnota Lokalna)
4. RETKA Andrzej (KWW Nasz Nieporęt).

Obwód wyborczy nr 6 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 7

Siedziba Komisji:
Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym ul. Jana Kazimierza 291.

Okręg wyborczy nr 7

Kandydaci:
1. PIETRUCHA Piotr (KWW Macieja Mazura), radny
2. GRONEK Maksymilian Tomasz (KW Prawica)
3. SZATURSKA Zofia (KWW Nasz Nieporęt)
4. MACIEJCZUK-BIAŁEK Jolanta (KWW Przyszłość)
5. KARCZMARCZYK Zbigniew (KWW RAZEM DLA GMINY).

Obwód wyborczy nr 7 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 8

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie, ul. Szkolna 1.

Okręg wyborczy nr 8

Kandydaci:
1. KOPERSKI Jarosław Stanisław (KWW Macieja Mazura), radny
2. MAŃK Arkadiusz (KWW Lepsza Gmina - Nieporęt XXI)
3. PATEREK Stanisław Dariusz (KWW Wspólnota Lokalna)
4. KOPAŃSKA-ARASZKIEWICZ Irena Bogumiła (KWW NIEPORĘT INFO)
5. MALICKA Beata (KW Prawica)
6. ZAJĄC Jan (KWW Nasz Nieporęt).

Obwód wyborczy nr 8 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 9

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie, ul. Szkolna 61.

Okręg wyborczy nr 9

Kandydaci:
1. SADOWSKI Adam (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. OSZCZYK Marian (KWW Macieja Mazura), radny
3. CHMIEL Paweł (KWW Wspólnota Lokalna)
4. KUCZYŃSKI Łukasz Marek (KWW NIEPORĘT INFO)
5. KOSIOR Joanna Katarzyna (KWW Nasz Nieporęt).

Obwód wyborczy nr 9 obejmuje swoim zasięgiem okręgi wyborcze nr 10 i 12

Siedziba Komisji:
Ośrodek Kultury w Kątach Węgierskich ul. Kościelna 22.

Okręg wyborczy nr 10

Kandydaci:
1. PISAREK Jarosław (KWW Macieja Mazura), radny
2. DAMM-ŚWIERKOCKA Marta Gabriela (KWW NIEPORĘT INFO)
3. OLSZEWSKI Łukasz Jacek (KWW Nasz Nieporęt)
4. ZAJĄC Kamil Łukasz (KWW KAMILA ZAJĄCA).

Okręg wyborczy nr 12

Kandydaci:
1. REMBELSKI Janusz (KWW Macieja Mazura), radny
2. GRONEK Alicja (KW Prawica)
3. GRONEK Bożena (KWW Nasz Nieporęt)
4. JACHOWSKI Sławomir (KWWWR).

Obwód wyborczy nr 10 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 11

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie, ul. Szkolna 61.

Okręg wyborczy nr 11

Kandydaci:
1. KAIM-ZAJĄCZKOWSKA Krystyna Katarzyna (KWW Macieja Mazura), radna
2. KANIGOWSKI Piotr Antoni (KWW Wspólnota Lokalna)
3. BARTNIK Ewa Urszula (KWW NIEPORĘT INFO)
4. KAMIŃSKA Monika Barbara (KWW Nasz Nieporęt).

Obwód wyborczy nr 11 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 13

Siedziba Komisji:
Ośrodek Kultury w Stanisławowie Drugim, ul. Wolska 71A.

Okręg wyborczy nr 13

Kandydaci:
1. KAMIŃSKI Krzysztof Florian (KWW Macieja Mazura), radny
2. STRUZIK Joanna (KWW NIEPORĘT INFO).

Obwód wyborczy nr 12 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 14

Siedziba Komisji:
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Wólce Radzymińskiej, ul. Szkolna 79.

Okręg wyborczy nr 14

Kandydaci:
1. WRZESIEŃ Barbara (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KUTROWSKA Kamila Zofia (KKW SLD Lewica Razem)
3. WOŹNIAKOWSKI Eugeniusz (KWW Macieja Mazura), radny
4. KRAWCZUK Małgorzata (KWW NIEPORĘT INFO)
5. DUREK Małgorzata Joanna (KWW Nasz Nieporęt)
6. BROSZKIEWICZ Ewa (KWW Ewy Broszkiewicz).

Obwód wyborczy nr 13 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 15

Siedziba Komisji:
Ośrodek Kultury w Zegrzu Południowym, ul. Osiedle Wojskowe 13.

Okręg wyborczy nr 15

Kandydaci:
1. ROMATOWSKA-KANIA Marta Anna (KWW NIEPORĘT INFO)
2. SAKS Wojciech (KWW Nasz Nieporęt)
3. WIŚNIEWSKI Ryszard Stanisław (KWW "Ryszarda Wiśniewskiego"), radny
4. TYSKI Paweł (KWW Paweł Tyski)
5. DRABCZYK Maciej Włodzimierz (KWW Księstwo Zegrzyńskie)
6. SZEREMSKI Mariusz Roman (KWW Mariusza Szeremskiego).

WYBORY NA WÓJTA GMINY NIEPORĘT

Kandydaci:
1. KOPAŃSKA-ARASZKIEWICZ Irena Bogumiła (KWW NIEPORĘT INFO)
2. MAZUR Sławomir Maciej (KWW Macieja Mazura), wójt
3. URBANIAK Stanisław (KWW Nasz Nieporęt).

WYBORY DO RADY GMINY JABŁONNA

Obwód wyborczy nr 1 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 1 - 2

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, ul. Szkolna 2.

Okręg wyborczy nr 1

Kandydaci:
1. NIEMYSKI Janusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. JÓZEFOWICZ Joanna (KWW Chodorski Jarosław)
3. KOBUS Dorota (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
4. KOWALIK Włodzimierz (KWW Olgi Muniak), radny
5. WODZYŃSKI Jan Antoni (KWW Wspólnota Lokalna).

Okręg wyborczy nr 2

Kandydaci:
1. SZAFRAŃSKA Marzena Krystyna (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KIELISZCZYK Anna Maria (KWW JEDNA JABŁONNA)
3. ILSKA Agnieszka (KWW Chodorski Jarosław)
4. SZARUBKO Adam Piotr (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
5. ZIELIŃSKI Marek (KWW Olgi Muniak), radny
6. URBAŃSKI Mirosław Stanisław (KWW Wspólnota Lokalna).

Obwód wyborczy nr 2 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 3 – 4

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, ul. Szkolna 2.

Okręg wyborczy nr 3

Kandydaci:
1. BIERNACKI Dariusz Robert (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. MAZURKIEWICZ Piotr Tomasz (KWW JEDNA JABŁONNA)
3. GÓRKA Lidia (KWW Chodorski Jarosław)
4. KRAJEWSKI Paweł Henryk (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
5. MÓWIŃSKI Mariusz (KW Stowarzyszenia Jabłonna)
6. SKRZYPIŃSKA Magdalena (KWW Olgi Muniak)
7. PIĄTKOWSKI Adam Michał (KWW RJ).

Okręg wyborczy nr 4

Kandydaci:
1. MURAWSKA - FURMANEK Anna (KWW JEDNA JABŁONNA)
2. KORZENIEWSKA Iwona (KWW Chodorski Jarosław)
3. TABISZ Elżbieta Stanisława (KWW Olgi Muniak)
4. CHOJNACKI Zenon Waldemar (KWW ZENONA CHOJNACKIEGO)
5. ZWIERZCHLEWSKA Halina (KWW Haliny Zwierzchlewskiej), radna.

Obwód wyborczy nr 3 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 5

Okręg wyborczy nr 5

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, ul. Szkolna 2.

Kandydaci:
1. GATKOWSKA Martyna (KWW JEDNA JABŁONNA)
2. KOWALSKI Marek (KWW Chodorski Jarosław)
3. LINDNER Agata Elżbieta (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO), radna
4. SZYMKOWSKI Artur Adam (KW Stowarzyszenia Jabłonna)
5. TYC Michał (KWW Olgi Muniak)
6. WÓJCIK Michał (KWW Wspólnota Lokalna)
7. WOLAK Grzegorz Paweł (KWW Nasza Gmina Jabłonna).

Obwód wyborczy nr 4 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 6 - 7

Siedziba Komisji:
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej, u. Szkolna 2.

Okręg wyborczy nr 6

Kandydaci:
1. DREWNIK Olga Marta (KWW JEDNA JABŁONNA)
2. WYSOCKA Ewa (KWW Chodorski Jarosław)
3. LASOTA-KIJORA Justyna (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
4. WODZYŃSKI Tomasz (KWW Niezależny Dla Jabłonny), radny
5. OSTASZEWSKI Mariusz (KWW Olgi Muniak)
6. OLEKSIAK Barbara (KWW Wspólnota Lokalna)
7. KWIATKOWSKI Rafał Ignacy (KWW RAFAŁA KWIATKOWSKIEGO).

Okręg wyborczy nr 7

Kandydaci:
1. BORYCZKA Lidia (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. MOSAKOWSKA Anna Maria (KWW JEDNA JABŁONNA)
3. NOWOSIŃSKI Wojciech Maksymilian (KWW Chodorski Jarosław)
4. SZARLIŃSKI Andrzej Marek (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
5. WODZYŃSKI Rafał (KWW Niezależny Dla Jabłonny)
6. KUKLA Bogusława (KWW Olgi Muniak)
7. FONDER Jacek (KWW Wspólnota Lokalna).

Obwód wyborczy nr 5 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 8 i 13

Siedziba Komisji:
Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego, Chotomów, ul. Partyzantów 23.

Okręg wyborczy nr 8

Kandydaci:
1. CZAUDERNA Radomir Jerzy (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KORZENIOWSKI Jan Marcin (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
3. LIPIŃSKA Marta (KWW Olgi Muniak)
4. UCHMAN Tomasz Andrzej (KW Inicjatywa Obywatelska).

Okręg wyborczy nr 13

Kandydaci:
1. BIERNACKA Ewa Maria (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. ROCHNOWSKI Artur Antoni (KWW Chodorski Jarosław)
3. KENIG Beata Katarzyna (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
4. MAJEWSKA Bogumiła (KWW Olgi Muniak), radna
5. CHMIELEWSKI Krzysztof Artur (KW Inicjatywa Obywatelska).

Obwód wyborczy nr 6 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 9 i 10

Siedziba Komisji:
Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego, Chotomów, ul. Partyzantów 23.

Okręg wyborczy nr 9

Kandydaci:
1. JĘDRZEJCZAK Hanna Agnieszka (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. CICHOCKA Anna Izabella (KWW Chodorski Jarosław)
3. ANDRIASYAN Grażyna Jadwiga (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
4. CZYŻEWSKA Edyta Anna (KWW Olgi Muniak), radna
5. KACZYŃSKI Marek (KW Inicjatywa Obywatelska)
6. KRZYŻANOWSKI Adam (KWW Adam Krzyżanowski).

Okręg wyborczy nr 10

Kandydaci:
1. MIKURĘDA Arkadiusz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. ŁABĘDŹ Jacek Maciej (KWW JEDNA JABŁONNA)
3. DOMIŃSKI Hubert (KWW Chodorski Jarosław)
4. MROZEK Aneta Katarzyna (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
5. SAKS Danuta Teresa (KWW Olgi Muniak), radna
6. SYGUŁA Arkadiusz (KWW Nasz Piękny Chotomów).

Obwód wyborczy nr 7 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 11 i 12

Siedziba Komisji:
Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego, Chotomów, ul. Partyzantów 23.

Okręg wyborczy nr 11

Kandydaci:
1. DANISZEWSKI Piotr Tomasz (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. KLIMEK Eliza Katarzyna (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
3. GONTARSKA Iwona Stanisława (KWW Olgi Muniak), radna
4. GŁUŚNIEWSKA Iga Paulina (KWW Wspólnota Lokalna)
5. LATEK Leokadia (KW Inicjatywa Obywatelska)
6. MODZELEWSKI Witold Wojciech (KWW Witold Modzelewski)
7. BORKOWSKA Teresa (KW Prawica).

Okręg wyborczy nr 12

Kandydaci:
1. GRZYBEK Mariusz (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO), radny
2. MICHALSKI Jan (KWW Olgi Muniak)
3. SZYMCZAK Irena (KWW Wspólnota Sąsiedzka).

Obwód wyborczy nr 8 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 14

Siedziba Komisji:
GCKiS Filia w Skierdach, ul. Nadwiślańska 1.

Okręg wyborczy nr 14

Kandydaci:
1. ŚWIĘTLICKI Hubert Stefan (KW Prawo i Sprawiedliwość)
2. GÓRCZYŃSKA Joanna (KWW JEDNA JABŁONNA)
3. MAŁOLEPSZA Beata Ilona (KWW Chodorski Jarosław)
4. WALCZAK Łukasz Maciej (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
5. ŚWIĄTKO Dorota Krystyna (KWW Olgi Muniak)
6. BIELIŃSKI Piotr Leszek (KW Inicjatywa Obywatelska).

Obwód wyborczy nr 9 obejmuje swoim zasięgiem okręg wyborczy nr 15

Siedziba Komisji:
Klub Rolnika, Boża Wola 42.

Okręg wyborczy nr 15

Kandydaci:
1. MARJAŃSKA Małgorzata (KWW JEDNA JABŁONNA)
2. GAŁECKA Teresa Hanna (KWW Chodorski Jarosław), radna
3. PODŁUCKI Adrian (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO)
4. BUŁKA Artur Janusz (KWW Olgi Muniak).

WYBORY NA WÓJTA GMINY JABŁONNA

Kandydaci:
1. CHODORSKI Jarosław Mirosław (KWW Chodorski Jarosław)
2. CZAUDERNA Radomir Jerzy (KW Prawo i Sprawiedliwość)
3. GARBACZEWSKI Zbigniew (KWW ZBIGNIEWA GARBACZEWSKIEGO), radny
4. KUREK-MOSAKOWSKI Waldemar (KWW JEDNA JABŁONNA)
5. MUNIAK Olga (KWW Olgi Muniak), wójt.

WYBORY DO RADY POWIATU LEGIONOWSKIEGO

Okręg wyborczy nr 1

Os. Piaski, Kozłówka, Grudzie, Bukowiec A, B i C, Centrum i część Os. Jagiellońska ograniczone ulicami: Kazimierza Wielkiego, Jagiellońską i Krasińskiego do ul. Sobieskiego, następnie ul. Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi i Ogrodowa do ul. Warszawskiej.

Kandydaci:
Lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1. PŁACISZEWSKA Ewa, radna
2. KOWALSKI Grzegorz Benedykt,
3. NOWOTNIK Danuta Irena,
4. PITUS Paweł Bartosz,
5. PIWOWARCZYK Agata Dorota,
6. SZYPULSKI Wiesław,
7. KURYŁOWICZ Andrzej Kazimierz,
8. KOKOT Juliusz Mirosław,
9. WINIARCZYK Elżbieta,
10. BAŁDYGA Przemysław Łukasz.

Lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
1. SMOGORZEWSKI Roman, prezydent
2. SZCZEPAŃSKI Jacek Emil, radny
3. MAZUR Marek Jan, radny
4. KUCHARSKA Ewa Barbara,
5. FELIGA Marcin,
6. DURKA-BRAŃSKA Małgorzata Katarzyna,
7. PAWLAK Rafał Dominik,
8. DURKA-JANKOWSKA Olena Anna,
9. SUPA Sławomir Piotr,
10. MOSAKOWSKA Alicja Barbara,
11. LEWANDOWSKA Jolanta,
12. KACPRZAK Tomasz Ryszard.

Lista nr 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
1. BORECZEK Marcin,
2. KORDULEWSKA Aleksandra,
3. LEWICKI Jakub Jarosław,
4. JAŚKIEWICZ Paulina.

Lista nr 20 KW Stow. „Szpital dla Powiatu Legionowskiego”  
1. CIENKOWSKI Mirosław,
2. RASIŃSKA Beata,
3. SERWATKA Marzena,
4. PAJEWSKI Krzysztof,
5. BOBULA-PELISIAK Jolanta Maria,
6. SUWIŃSKA Agnieszka Wioletta,
7. LIWSKI Łukasz.

Lista nr 21 KW Porozumienie Samorządowe
1. ZADROŻNY Piotr Jacek, zastępca prezydenta
2. MATUSZEWSKA Małgorzata Maria,
3. PANEK Teresa,
4. BORAWSKA Justyna Anna,
5. TROJANOWSKI Ryszard,
6. RODZIEWICZ Robert,
7. BACZYŃSKA Anna,
8. ZIĄBSKI Dariusz Zbigniew,
9. WIŚNIEWSKI Tomasz,
10. TOPCZEWSKA-KIRMUĆ Ewa Magdalena,
11. ORŁOWSKI Grzegorz,
12. TALARSKI Tomasz Piotr.

Lista nr 22 Komitet Wyborczy Społeczna Inicjatywa Lokalna
1. ZDANOWSKA Agnieszka Dorota,
2. SZYMAŃSKI Paweł,
3. WÓJCIK Włodzimierz Gabriel,
4. ŁĄCZYŃSKI Jan,
5. WIECZOREK Eugenia,
6. JABŁOŃSKI - MORAWSKI Krzysztof Marcin,
7 KLEJMENT Hanna Dorota.

Lista nr 23 KWW Wspólnota Lokalna
1. LEWANDOWSKI Tadeusz,
2. WOŁYNIK Jolanta Jadwiga,
3. ŚWIERCZEWSKI Tomasz,
4. KRZEMIŃSKI Marcin Piotr,
5. BORATYŃSKA Magdalena Luiza,
6. WIŚNIEWSKA Agnieszka Maria,
7. WIECZOREK Maciej Mirosław.

Lista nr 24 KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy
1. KRASZEWSKI Stanisław,
2. USIK Cezary Jan,
3. PASTEWKA Eugeniusz,
4. KAROLAK Krzysztof,
5. SALISZEWSKA Barbara Elżbieta,
6. CZAPLIŃSKI Zbigniew,
7. STODULSKA Liliana Joanna,
8. KAMIŃSKI Marcin,
9. ROGOWSKA Bożena,
10. GOŁOS Beata Dorota,
11. JAKIMIEC Teresa Krystyna,
12. DOROSZKIEWICZ Konrad Tomasz.

Okręg wyborczy nr 2

III Parcela, Przystanek, Ludwisin, Os. Sobieskiego oraz część Osiedla Jagiellońska i Centrum ograniczone ulicami: Kazimierza Wielkiego, Jagiellońską i Krasińskiego do ul. Sobieskiego, następnie ul. Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi i Ogrodowa do ul. Warszawskiej.

Kandydaci:
Lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1. PŁACISZEWSKI Piotr Marek, radny
2. GUTOWSKA Teresa,
3. GOCHNA Barbara Wanda,
4. WIERZCHOŃ Adam,
5. WILK Roman Makary,
6. GLINICKI Tadeusz Jarosław,
7. PIERSA Barbara,
8. JANISZEWSKI Mariusz Jerzy,
9. ASTRACHANCEW Krystyna,
10. GOŁĄBEK Stanisław.

Lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
1. GRABIEC Jan Stanisław, starosta
2. KUBICKI Janusz, radny
3. DURKA-BOJARUN Matylda Barbara,
4. TOPCZEWSKI Piotr Przemysław,
5. BOGUCKA Irena Maria,
6. SOBIERAJSKA Ewa,
7. GRUCZEK Grzegorz,
8. BUDZYŃSKA Marta,
9. PODGÓRSKA Anna,
10. KOBRZYŃSKI Michał Paweł.

Lista nr 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
1. POTYRA Urszula Izabela,
2. DOCZEKALSKI Grzegorz,
3. BONISŁAWSKI Krzysztof,
4. KALINOWSKA Katarzyna,
5. REMPALSKI Łukasz Maciej.

Lista nr 20 KW Stow. „Szpital dla Powiatu Legionowskiego”  
1. RASIŃSKA Marzena Barbara,
2. GUŁAWSKI Paweł Dariusz,
3. MAGUZA Ewa.

Lista nr 21 KW Porozumienie Samorządowe.
1. ROSIAK Szymon Lech, radny
2. KUCHTA Dorota Barbara
3. PLUCIK-MROŻEK Anna Krystyna
4. EJDYS Dariusz (KW Porozumienie Samorządowe)
5. ŚLIWA Krzysztof Dariusz
6. NADWORSKI Adam
7. ROGALA Joanna Maria
8. PIEKARSKA Irena Barbara
9. MILNER-KOCHAŃSKA Ewa Joanna.

Lista nr 22 Komitet Wyborczy Społeczna Inicjatywa Lokalna
1. WASIK Magdalena,
2. GODLEWSKA-SZARYŃSKA Eliza Maria,
3. WALCZAK Wojciech,
4. JURCZYK Mateusz Maciej,
5. DERECKA Wioletta Mariola,
6. WALCZAK Jerzy,
7. SKIERKOWSKA-PACOCHA Katarzyna Maria.

Lista nr 23 KWW Wspólnota Lokalna
1. WILKANIEC Marcin Rafał,
2. PIESAK Anna,
3. WIECZOREK Janina Bogumiła,
4. GAWRYLUK Tomasz,
5. STOLC Kamila Ewa,
6. BIENIEK Paweł Marek.

Lista nr 24 KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy
1. PLIŻGA Andrzej,
2. SŁOMCZYŃSKI Robert,
3. CHODKOWSKI Maciej Cezary,
4. BEKISZ Iwona Teresa,
5. MATEJEWSKI Włodzimierz Zdzisław,
6. DĄBROWSKI Marek Tomasz,
7. DRZEWIECKA Małgorzata Regina,
8. KAROLAK Lidia Iwona,
9. BALLA Agnieszka Jowita,
10. PIĘTKA Rafał.

Okręg wyborczy nr 3

Jabłonna i gmina Wieliszew

Kandydaci:
Lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1. DŁUGOŁĘCKA Karolina,
2. CZAUDERNA Anna,
3. KWIATKOWSKA Agata Dorota,
4. GOŁĘBIOWSKI Adam,
5. JAŻDŻYK Beata Emilia,
6. SZAFRAŃSKI Andrzej Mieczysław,
7. TRUSZKOWSKI Roman,
8. LORENC Ewa,
9. GÓRSKI Andrzej Jakub.

Lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
1. GARBACZEWSKI Zbigniew,
2. KADO Mirosław Henryk, radny
3. CHRZANOWSKA Teresa,
4. RYBAŁKO Tomasz Jacek,
5. SZEMPLIŃSKA Katarzyna Anna,
6. KWIATKOWSKI Sławomir Stanisław, radny
7. MĘZIA Ksenia,
8. KRAJEWSKA Agnieszka Jolanta,
9. FEDOROWICZ Jan Krzysztof,
10. GLINICKA Dorota Agnieszka,
11. SIERANT Anna,
12. BANASZEK Jacek.

Lista nr 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
1. GUZIK Sławomir Paweł,
2. RYGIELSKI Mirosław Jan,
3. KACZYŃSKA Agata Magdalena,
4. PIWNIKIEWICZ Magdalena.

Lista nr 20 KW Stow. „Szpital dla Powiatu Legionowskiego”  
1. CIENKOWSKI Wiesław,
2. WIĘCH Edward,
3. WOJCIECHOWSKA Aleksandra.

Lista nr 21 KW Porozumienie Samorządowe
1. KOWNACKI Paweł Andrzej,
2. KUBALSKI Grzegorz Piotr,
3. TRZASKOMA Grażyna Elżbieta, radna
4. GRONAU Leszek Adam,
5. BERLIŃSKA Joanna Maria,
6. ŻUKOWSKI Dariusz,
7. DENISIUK Urszula Wanda,
8. MARCINKOWSKA Agnieszka,
9. RADECKI Piotr Krzysztof,
10. WIŚNIEWOLSKA-KWIATKOWSKA Agata,
11. SOBIERAJ Krzysztof Zbigniew,
12. PAPROCKA-KOWALCZYK Arleta Anna.

Lista nr 22 Komitet Wyborczy Społeczna Inicjatywa Lokalna
1. BOROWIK Magdalena,
2. MOŚCIBRODZKI Aleksander,
3. BĄK Agnieszka Ewa,
4. BIAŁOŃCZYK Wojciech Roman,
5. KAZNOWSKI Wawrzyniec Norbert,
6. ŁĄCZYŃSKA Alicja Teresa,
7. OKRASA Jacek,
8. SERWATKO Magdalena Lucyna,
9. PONTO Paweł Andrzej.

Lista nr 23 KWW Wspólnota Lokalna
1. KOWNACKI Waldemar,
2. SZCZODROWSKI Andrzej,
3. SZALECKI Henryk Ryszard,
4. KMIECIAK Marzenna Eugenia,
5. POZOREK Dorota Anna,
6. RADZIKOWSKA Elżbieta,
7. ŚWIĄTECKA Elżbieta Maria,
8. KWIATKOWSKI Krzysztof,
9. WĄDOŁKOWSKA Dorota Zdzisława,
10. GRONEK Andrzej,
11. KLEIMAN Leszek Stefan.

Lista nr 24 KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy
1. MUNIAK Olga, wójt
2. STOLARSKA Beata,
3. GOŁOWICZ Agata Teodora,
4. ZAWADZKI Andrzej Alojzy,
5. ZYCH Danuta Genowefa,
6. KILJAN Hubert Sylwester,
7. WOŁOCH Iwona Izabela,
8. GRZELAK Hanna,
9. SIEROCKI Sławomir Krzysztof,
10. KARMEL Dominika Agata,
11. RENIĆ Drago.

Okręg wyborczy nr 4

Serock

Kandydaci:
Lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1. SIKORA Sebastian,
2. NALEWAJEK Magdalena,
3. SZLASKI Krzysztof.

Lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
1. WIERZBICKA Olga, radna
2. KOWALEWSKI Tadeusz Stanisław,
3. KALINOWSKA Monika Teresa,
4. KORZENIEWSKI Robert,
5. WRZESIŃSKA Jadwiga.

Lista nr 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
1. TYBURSKI Łukasz Marcin,
2. KAMIŃSKA Klaudia,
3. LITWINEK Aleks.

Lista nr 20 KW Stow. „Szpital dla Powiatu Legionowskiego”  
1. RASIŃSKI Michał,
2. SKŁUCKA Anna,
3. CIENKOWSKI Albert.

Lista nr 21 KW Porozumienie Samorządowe
1. OSIŃSKA Janina,
2. JAROŃ Waldemar Jan, radny
3. WIERZBICKA - DYBEK Gabriela,
4. PIETRASZKO Mateusz Maciej,
5. KULIKOWSKI Jan Kazimierz.

Lista nr 23 KWW Wspólnota Lokalna
1. GAJEWSKA Anna Katarzyna,
2. TROCZYŃSKI Mirosław Piotr,
3. POTENTAS Wojciech,
4. MAKOWSKI Włodzimierz,
5. JECHNA Magdalena,
6. MAJEWSKA-EGEMAN Jolanta Teresa.

Lista nr 24 KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy
1. WOŹNICKA Grażyna Irena,
2. GAŁOWSKI Hubert,
3. KALINOWSKI Andrzej Grzegorz.

Okręg wyborczy nr 5

Nieporęt

Lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1. DWORZAŃSKI Tadeusz,
2. ASTRACHANCEW Katarzyna,
3. GOŁĘBIOWSKA Elżbieta,
4. CENDROWSKA Katarzyna,
5. MAJEWSKI Janusz,
6. SMOCZYŃSKI Wiesław Antoni.

Lista nr 4 KW Platforma Obywatelska RP
1. WRÓBEL Robert Jan,
2. WAŚ Emilia Agata,
3. KOŁODZIEJ Anna,
4. HOJA Gerard Jerzy,
5. LEWANDOWSKA Agnieszka Małgorzata,
6. PIEŚNIAK Dariusz.

Lista nr 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
1. HOFFMAN Władysław Tomasz,
2. KOSTRO-OLECHOWSKI Bartosz Sylwester,
3. BORECZEK Ewa.

Lista nr 20 KW Stow. „Szpital dla Powiatu Legionowskiego”  
1. WINOGRODZKA Anna,
2. DRĄŻEK Lucyna Ewa,
3. KOWALSKA Krystyna Weronika,
4. CIENKOWSKI Przemysław,
5. DAJNOWICZ Jarosław.

Lista nr 21 KW Porozumienie Samorządowe
1. TOMASIK Bogusława,
2. BURZYŃSKI Andrzej,
3. POWAŁA Agnieszka,
4. BANASZEK Adam,
5. DELIS Wanda Bożena,
6. KORNATOWSKI Kazimierz Tomasz.

Lista nr 23 KWW Wspólnota Lokalna
1. POWAŁA Piotr Mirosław, radny
2. KILJAN Andrzej,
3. TOMZIK Natalia Patrycja,
4. PANAS Ewa Maria,
5. PLUTECKI Jacek Aleksander,
6. ZDUNEK Bożena Janina.

Lista nr 24 KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy
1. PLUTA Arkadiusz,
2. ZAJCHER-BADZIAN Monika Teresa,
3. RZEPKA Roman,
4. SEROKA Justyna Maria.

WYBORY DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Okręg wyborczy nr 7

Lista nr 1 Komitet Wyborczy PSL
1. ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga,
2. KOWALSKA Maria,
3. STALIŃSKA Dorota Janina,
4. FOGLER Piotr Stanisław,
5. RUDZKA Lidia,
6. RATYŃSKI Andrzej,
7. RYBICKI Radosław,
8. MISIAK Jerzy,
9. JAGODZIŃSKI Sylwester,
10. CHMIELEWSKA Barbara Teresa,
11. KOPEĆ Andrzej,
12. POZOREK Artur,
13. KOZŁOWSKI Piotr Edmund,
14. PŁACZEK Łukasz,
15. NOWAK Jolanta,
16. FORTUŃSKI Wojciech Stanisław,
17. WIERZBA Mariola,
18. OLEKSIAK Emilia,
19. SKŁODOWSKA Alina,
20. RYŚ-FERENS Erwina Lilia.

Lista nr 2 KW Demokracja Bezpośrednia
1. PABICH-TANAJNO Agnieszka Elżbieta,
2. ODOLAK Cezary Jarosław,
3. MANAJ Marek Grzegorz,
4. PETYKIEWICZ Marzena Barbara,
5. REDZYŃSKI Paweł.

Lista nr 3 KW Prawo i Sprawiedliwość
1. KRUPKA Anna Maria,
2. SIKORA Anna Ewa,
3. UŚCIŃSKI Piotr Michał,
4. KAWĘCKI Krzysztof,
5. OKSIUTA Krzysztof Roman,
6. BRYKSA Przemysław Marcin,
7. WOJCIECHOWSKI Piotr,
8. PIECHOTA Krzysztof,
9. TRACZYK Stefan,
10. SZPICZYŃSKI Witold Grzegorz,
11. PODGÓRSKA-PACIOREK Małgorzata,
12. MAŁEK Marzena Teresa,
13. MIERZEJEWSKA Hanna Elżbieta,
14. KULESZA Ireneusz,
15. JUHANOWICZ Urszula Małgorzata,
16. CZAUDERNA-JURCZYK Sylwia Maria,
17. NIEZABITOWSKA Iwona Barbara,
18. MAZURKIEWICZ Katarzyna,
19. OLSZEWSKI Damian Dariusz,
20. MISIEWICZ Bartłomiej Sebastian.

Lista nr 4  KW Platforma Obywatelska RP
1. RAKOWSKI Ludwik Jerzy,
2. CZEKALSKI Paweł Piotr,
3. KOCZOROWSKA Jolanta Maria,
4. KOMOROWSKI Maurycy Wojciech,
5. BIDWELL-PORĘBSKA Krystyna Joanna,
6. KRAJNOW Igor Michał,
7. ŚLIWERSKI Maciej,
8. KALINOWSKI Dariusz,
9. GAJEWSKA Kinga Magdalena,
10. ZIELIŃSKI Andrzej Robert,
11. ZIEJA Anna,
12. SIKORA Joanna Ewa,
13. KOBYLIŃSKA-PŁÓCIENNIK Zofia,
14. URBAŃSKI Witold Andrzej,
15. GÓRSKA Magdalena Anna,
16. WOJCIECHOWSKA Anna Małgorzata,
17. CZEPURKO Eliza Joanna,
18. KWIECIŃSKI Ireneusz Kazimierz,
19. KORZENIEWSKA Joanna,
20. BUCZYŃSKI Artur Piotr.

Lista nr 5 KWW Ruch Narodowy
1. ZAWISZA Artur Wojciech,
2. TARCHALSKI Krzysztof Roman,
3. BONISŁAWSKA Żaneta Magdalena,
4. KARWOWSKA Natalia Anna,
5. FILIPEK Piotr,
6. KANIA Paweł,
7. SĘPIOŁ Urszula,
8. SZYSZLAK Jakub Stanisław,
9. SMUNIEWSKA Anna Ewa,
10. KOMALA Kamil Daniel.

Lista nr 6 KKW SLD Lewica Razem
1. PAPUGA Marek Zdzisław,
2. KRETSZMAN Justyna,
3. MIKULSKI Łukasz,
4. JEZIORSKA Beata Monika,
5. SZCZEPAŃSKI Łukasz Jerzy,
6. WRÓBLEWSKA Elżbieta Krystyna,
7. CIEPLAK Waldemar,
8. TOBJASZ Wioleta,
9. PIWNIK Teresa Zofia,
10. GAWKOWSKI Bartosz Konrad,
11. MATELA Elżbieta Małgorzata,
12. TRZOSOWSKI Krzysztof,
13. TRZCIŃSKI Jan,
14. GOŁOTA Konrad Krzysztof,
15. BASAJ Ewelina Anna,
16. BOGOŃSKI Krzysztof,
17. ZARZECKI Krzysztof,
18. KIELER Adam Leonard,
19. KOZERA Ireneusz Tomasz,
20. MIELCAREK Karol.

Lista 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
1. BIEGAŁA Michał Stanisław,
2. PAZIO Katarzyna Maria,
3. WALO Paulina,
4. GŁOWACKI Piotr Wojciech,
5. PASZKOWSKA Monika Izabela,
6. CHORZEMPA Paweł,
7. CZERWIŃSKA Katarzyna Anna,
8. JASIŃSKI Marek,
9. WRZESIŃSKI Mariusz Grzegorz,
10. MUCHA Mikołaj Zbigniew,
11. BRONOWSKI Krzysztof Piotr,
12. ŚLEDŹ Przemysław,
13. PYTLAK Agnieszka Ewa,
14. OSICA Piotr Mirosław,
15. JANIK Michał Jan,
16. ZIELIŃSKI Jacek Stanisław,
17. BAGIŃSKI Krzysztof Błażej,
18. TRUSZKOWSKA Agnieszka Aleksandra,
19. ZACIEWSKI Przemysław,
20. GÓRSKA-GUZIK Justyna.

Lista 8 KWW Centrum Społecznej Demokracji
1. MUSIAŁ Maciej Janusz,
2. BOGATEK Ada,
3. GAJDAK Mariusz,
4. MAJEWSKA Izabela Magdalena,
5. ADAMCZYK Piotr Bartosz,
6. ŻÓRAWSKA-KUC Dorota Henryka,
7. KOZŁOWSKA Maja Izabela,
8. SKOWRONEK Patryk,
9. TRYBUŚ Agnieszka Teresa,
10. BANASIK Łukasz.

Lista nr 9 KW Twój Ruch
1. ISZKOWSKI Krzysztof Stefan,
2. ŻEBROWSKA Teresa,
3. WITKOWSKI Robert Stanisław,
4. BRODOWSKA Dorota Grażyna,
5. KRZYKACZ Jadwiga Teresa.

Lista nr 10 KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa
1. AMBROZIAK Mariusz Tomasz,
2. STARUŻYK Urszula Maria,
3. JĘDRZEJCZAK Marek Grzegorz,
4. BONISŁAWSKA Barbara Ewa,
5. BULIK Tadeusz,
6. WYGANOWSKA-MIKLASZEWSKA Maria,
7. BAŃCEROWSKI Marcin,
8. SULICH Agata Joanna,
9. LEWICKI Marcin Witold,
10. KRAWCZYK Katarzyna Jadwiga,
11. BARTEL Tomasz Jakub,
12. TARASIŃSKA Krystyna,
13. CWYL Marcin Zbigniew,
14. RUTKOWSKA Monika,
15. NOWAK Grażyna Józefa,
16. SZYMANEK Jarosław Tomasz,
17. GAWEŁ Roman Mieczysław,
18. CICHA Patrycja Zuzanna,
19. ZOWCZAK Karolina,
20. KIERYŁŁO Andrzej Krzysztof.

Lista 11 KW Narodowego Odrodzenia Polski
1. KUCHARSKI Sylwester Wiesław,
2. ARTMAN Danuta,
3. WITOWSKI Krzysztof Józef,
4. PUSZKARSKI Artur Robert,
5. TOMECKA Beata Wanda.

Lista 12 KW Związku Słowiańskiego
1. PAWŁOWSKA-JAROSZ Joanna Agnieszka,
2. SALACH Katarzyna Beata,
3. TOMCZYK Arkadiusz Feliks,
4. WĘGLARSKI Damian,
5. MĘDRZYCKI Jacek Robert,
6. BILSKA-ZAGOŻDŻON Katarzyna Marta,
7. ZGÓDKA Andrzej Wojciech.

Lista 14 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność
1. NGO VAN Vy,
2. SKARŻYŃSKA Beata Małgorzata,
3. SAMORAJ Dariusz Adam,
4. WIERZBICKA Joanna Katarzyna,
5. ROGOWSKA Agnieszka Maria,
6. DRESZ Karolina Klaudia,
7. ŻBIKOWSKA Wioletta,
8. TOMCZYK Ryszard Wojciech,
9. STAROSTA Mateusz Kajetan,
10. MACIEJEWSKI Maciej Adam,
11. JAKUTOWICZ Piotr Paweł,
12. CHMIELEWSKA Małgorzata.